Jules Bertrand Gélibert olja

Jules Bertrand Gélibert olja
Jules Bertrand Gélibert olja
Jules Bertrand Gélibert olja
Jules Bertrand Gélibert olja
Jules Bertrand Gélibert olja
Jules Bertrand Gélibert olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULES BERTRAND GÉLIBERT (Frankrike 1834-1916): Porträtt av hunden Toddy, signerad och daterad Jules B. Gélibert 1894, olja på duk, 32,5x41 cm

478782

2017-08-20