Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN ALBERT GORIN (Frankrike 1899-1981), tillskriven: Man med fiol, signerad J.G., olja på pannå, 30,5x25 cm
Smärre färgbortfall
478783
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här