Stringhylla med 3 plan

Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan
Stringhylla med 3 plan

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, uppsättning bestående av 6 gavlar samt 6 hyllplan, längd gavlar ca 50 resp. 76 cm

Bruksslitage, repor, gulnad

478792

2017-08-20