Målning hästar

Målning hästar
Målning hästar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Motiv med hästar, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ramad bakom glas, ca 32x44 cm

Duk med skador, uppfodrad, krackelyr

478807

2017-08-20