Zoia Krukowskaja Lagerkrans olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Porträtt av flicka, signerad Zoia, olja på pannå, 45x38 cm

Smärre färgbortfall

478811

2017-08-23