Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RALPH BERGHOLTZ (1908-1988), ålandskap, signerad R Bergholtz, olja på pannå, ca 33 x 41 cm
478813
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här