Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BROR HILLGREN (1881-1955): Porträtt av äldre kvinna, signerad B Hillgren, olja på duk, ca 50x60 cm
Duk med lagning, delvis dubblerad
478815
2017-08-20