Bror Hillgren oljemålning

Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning
Bror Hillgren oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BROR HILLGREN (1881-1955): Porträtt av äldre kvinna, signerad B Hillgren, olja på duk, ca 50x60 cm

Duk med lagning, delvis dubblerad

478815

2017-08-20