Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL WILHELMSON (1866-1928): Motiv med båtar, monogramsignerad och daterad 1920 i trycket, etsning, ca 8,5x7,5 cm
478816
2017-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här