Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Stilleben med äpplen, signerad Hedlund, olja på duk, ca 22 x 27 cm

478822

2017-08-20