Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Kvinna med gult parasoll, signerad Hedlund, Börje Hedlund á tergo, olja på pannå, ca 22x16 cm

478827

2017-08-20