Takarmatur mässing

Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, mässing, trearmad, för 6 ljus, elektrifierad, 3 extra förlängningsstänger á 34 cm, kupa i glas, diameter ca 50, höjd ca 115 cm

Bruksslitage, 3 extra förlängningsstänger medföljer

478838

2017-08-21