Takarmatur mässing
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, mässing, trearmad, för 6 ljus, elektrifierad, 3 extra förlängningsstänger á 34 cm, kupa i glas, diameter ca 50, höjd ca 115 cm
Bruksslitage, 3 extra förlängningsstänger medföljer
478838
2017-08-21