Skulptur marmor 1870-tal

Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal
Skulptur marmor 1870-tal

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKULPTUR, marmor, 1870-tal, Italien, signerad "Prof Demetrio Carusi Carrara 1874", höjd ca 92 cm

Obetydligt slitage

478841

2017-08-20