Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Karlskrona Lampfabrik, mässing och glas, s.k. Strindbergslampa, höjd ca 40, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, märkt C.J. Pigeon´s Senator Design", för fotogen, totalhöjd ca 35 cm

Bruksslitage

478843

2017-08-21