Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROMERSK TEMPELRUIN, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, föreställande kolonner i Forum Romanum i Rom, gipsalabaster, längs sockeln text "Foro Romano", höjd ca 33 cm
Lagningar, nagg
478861
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här