Grand Tour souvenir

Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir
Grand Tour souvenir

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

ROMERSK TEMPELRUIN, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, föreställande kolonner i Forum Romanum i Rom, gipsalabaster, längs sockeln text "Foro Romano", höjd ca 33 cm

Lagningar, nagg

478861

2017-08-20