Matta röllakan 1950-60-tal

Matta röllakan 1950-60-tal
Matta röllakan 1950-60-tal
Matta röllakan 1950-60-tal
Matta röllakan 1950-60-tal

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Capella", matta, Sverige, 1950-60-tal, rölakan, blågrå färgställning, ca 300x190 cm

Ställvis kraftigt slitage, fläckar

478864

2017-08-20