Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Capella", matta, Sverige, 1950-60-tal, rölakan, blågrå färgställning, ca 300x190 cm
Ställvis kraftigt slitage, fläckar
478864
2017-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här