Sminkbord Gemla

Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla
Sminkbord Gemla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, 1960-tal, etikettmärkt Gemla Made in Sweden, fanerad med teak, uppfällbar skiva, invändigt med spegel, höjd ca 72, 100x50 cm

Slitage, fläckar

478866

2017-08-21