Kopia efter Tizian

Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): kopia efter Tizian, i praktram, förgylld pastellage, osignerad, dukmått ca ca 104x82, totalmått ca 145x125 cm

Ram med vissa skador

478873

2017-08-20