Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med hund, troligen kopia efter holländsk 1600-tals målning, olja på duk, ca 39x32 cm, oramad

Slitage

478883

2017-08-26