Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med hund, troligen kopia efter holländsk 1600-tals målning, olja på duk, ca 39x32 cm, oramad
Slitage
478883
2017-08-26