Ostindia Rörstrand

Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand
Ostindia  Rörstrand

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, "Ostindia", servisdelar, 13 dlr, bestående av: 6 djupa tallrikar, karott med lock, 2 uppläggningsskålar, uppläggningsfat, såsskål, såssnipa, äggkopp

Bruksslitage, enstaka ej noterade mindre nagg kan förekomma

478884

2017-08-21