Oljemålning
2017-08-26
478889
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, troligen Tyskland/Österrike, olja på duk, ca 77x61 cm
Retuscher, mindre slitage, ca 5 cm lång spricka