Affischer Walt Disney

Affischer Walt Disney
Affischer Walt Disney

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WALT DISNEY, filmaffischer, 5 st, 1960-tal, pelarformat, från filmerna Zorros Märke, Pongo och de 101 dalmatinerna, Huu va kusligt, Mary Poppins samt Aristocats

Visst slitage

478890

2017-08-21