Reseetui England
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESEETUI, läder, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, WHW Birmingham, bestående av: spegel, 3 borstar, kam, brevsprätt, diverse flakonger och dosor, locktångsvärmare mm
Skador, fläckar, monogram HP
478898
2017-08-21