Reseetui England

Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England
Reseetui England

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RESEETUI, läder, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, WHW Birmingham, bestående av: spegel, 3 borstar, kam, brevsprätt, diverse flakonger och dosor, locktångsvärmare mm

Skador, fläckar, monogram HP

478898

2017-08-21