Certina damarmbandsur i 18 k

Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k
Certina damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CERTINA, damarmbandsur, 18 guld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, safirglas, boettnr. 0810 397 847807, länk i 18 k (ej original), diameter ca 18 mm, vikt 31,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, smärre slitage

478903

2017-08-20