Marc Chagall etsning

Marc Chagall etsning
Marc Chagall etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): Motiv med kung David, ur Chagall Bible, etsning, signerad i plåten, 31,5x23 cm

478906

2017-08-28