Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, Skaraborgs möbelfabrik, Tibro, 1960-tal, teak, 3 dörrar samt 3 lådor, höjd ca 110, 145x40 cm
Obetydligt slitage
478912
2017-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här