Sideboard Skaraborgs Möbelfabrik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, Skaraborgs möbelfabrik, Tibro, 1960-tal, teak, 3 dörrar samt 3 lådor, höjd ca 110, 145x40 cm

Obetydligt slitage

478912

2017-08-21