Cocktailglas
Valmis
2017-08-21
478920
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
COCKTAILGLAS, 6 st, silver, C.G Hallberg Stockholm 1950, invändigt förgyllda, höjd 9,5 cm, vikt 4ca 87 g, 6 cocktailglas i nysilver medföljer, höjd ca 10 cm
Gravyr, smärre slitage