Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
COCKTAILGLAS, 6 st, silver, C.G Hallberg Stockholm 1950, invändigt förgyllda, höjd 9,5 cm, vikt 4ca 87 g, 6 cocktailglas i nysilver medföljer, höjd ca 10 cm
Gravyr, smärre slitage
478920
2017-08-21