Cocktailglas

Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas
Cocktailglas

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

COCKTAILGLAS, 6 st, silver, C.G Hallberg Stockholm 1950, invändigt förgyllda, höjd 9,5 cm, vikt 4ca 87 g, 6 cocktailglas i nysilver medföljer, höjd ca 10 cm

Gravyr, smärre slitage

478920

2017-08-21