Reijmyre champagneglas Juhlin

Reijmyre champagneglas Juhlin
Reijmyre champagneglas Juhlin
Reijmyre champagneglas Juhlin
Reijmyre champagneglas Juhlin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, "Juhlin", champagneglas, 12 st., formgivna av Richard Juhlin, signerade "Juhlin", höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

478931

2017-08-21