Klubbat för:
10 000 SEK
5 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Soffa / Dagbädd, Danmark, 1960-tal, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, längd ca 194 cm
Bruksslitage, fläckar
478940
2017-08-21