Soffa / Dagbädd Börge Mogensen

Klubbat för:

10 000 SEK

5 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Soffa / Dagbädd, Danmark, 1960-tal, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, längd ca 194 cm

Bruksslitage, fläckar

478940

2017-08-21