Chiffonjé
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, inredning fanérad delvis i masurbjörk, dragknoppar i ben, höjd ca 119, 117x48 cm, nyckel finns
Slitage, nyckelskyltar med skador
478949
2017-08-21