Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, inredning fanérad delvis i masurbjörk, dragknoppar i ben, höjd ca 119, 117x48 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, nyckelskyltar med skador

478949

Päivämäärä:

2017-08-21