Chiffonjé
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, inredning fanérad delvis i masurbjörk, dragknoppar i ben, höjd ca 119, 117x48 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, nyckelskyltar med skador
478949
Päivämäärä:
2017-08-21