Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, barock, 1700-tal, ombyggd under 1800-talet, ek, 8 ldr, höjd ca 95, 94x53 cm
Renoverad, kompletterad, slitage
478951
2017-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här