Bord Karl Johan

Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade i björk, låda i sarg, höjd ca 76, 62x40,5 cm

En list lös, sliage

478953

2017-08-21