Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSKEDAR, 4 st, KALKAR, 2 st, silver, 1800-tal, matskedarnas längd 21-22, kalkarnas höjd 5-9 cm, vikt 317 g
Skedar med monogram högre kalk med lagningar
478954
2017-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här