Matskedar och kalkar silver

Matskedar och kalkar silver
Matskedar och kalkar silver
Matskedar och kalkar silver
Matskedar och kalkar silver
Matskedar och kalkar silver
Matskedar och kalkar silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSKEDAR, 4 st, KALKAR, 2 st, silver, 1800-tal, matskedarnas längd 21-22, kalkarnas höjd 5-9 cm, vikt 317 g

Skedar med monogram högre kalk med lagningar

478954

2017-08-21