Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, förkromad och delvis svärtad metall, höj- och sänkbar, höjd ca 155 cm
Slitage/märken, senare skärm
479001
2017-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här