Gun Ernsjöö oljemålning

Gun Ernsjöö oljemålning
Gun Ernsjöö oljemålning
Gun Ernsjöö oljemålning
Gun Ernsjöö oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUN ERNSJÖÖ (född 1944): Hundmotiv, a tergo signerad och daterad Gun Ernsjöö -14, olja på duk, ca 50x50 cm

479009

2017-08-22