Cecilia Cavefors färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CECILIA CAVEFORS (född 1955): Etruskisk ryttare, signerad och daterad 1990, 161/250, färglitografi, ca 53x42,5 cm
Kuntoraportti
479011
Päivämäärä:
2017-08-22