Cecilia Cavefors färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

CECILIA CAVEFORS (född 1955): Etruskisk ryttare, signerad och daterad 1990, 161/250, färglitografi, ca 53x42,5 cm

Kuntoraportti

479011

Päivämäärä:

2017-08-22