Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, XV/XV, färgetsninga med carborundum och collage, bladmått ca 44x56,5 cm, oramad
479029
2017-08-22