Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Yttersta skären, signerad Zorn i blyerts, 1913, etsning, ca 18x25 cm
Gulnat blad
479030
2017-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här