Carl Malmsten sidobord/sängbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, sidobord/sängbord, 1 par, Bodafors, mahogny/mahognyfaner, låda, hylla, brännmärkta, höjd 61,5, 39 x 58,5 cm

Bruksslitage

479050

2017-08-24