Ilon Wikland litografi
Closed
2017-08-22
479056
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
ILON WIKLAND (född 1930): Mitt hem i Haapsalu, signerad Ilon Wikland, 51/150, färglitografi, ca 38x55 cm