Tekoppar design Lindberg Röd aster

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Röd Aster", tekoppar med fat, 6 dlr, Gustavsberg, porslin, 1900-talets mitt

En kopp med kantnagg, smärre bruksspår

479063

2017-08-22