Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 6-lådig, lådfronter med fasettslipat glas, dragbeslag i patinerad mässing, höjd ca 92, 142x51 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skiva med torrspricka
479065
2017-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner