Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOL, 1900-talets mitt, målat smide, stoppad klädsel i galon, sitthöjd ca 35, total höjd 95 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, knapp borta.
479087
2017-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här