Trädgårdsstol

Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol
Trädgårdsstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOL, 1900-talets mitt, målat smide, stoppad klädsel i galon, sitthöjd ca 35, total höjd 95 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, knapp borta.

479087

2017-08-22