Rullklaffsekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, dekor av inläggningar, 2 lådor, utdragbar, skinnklädd skiva, fack-/lådinredning, mässingsbeslag, hjultrissor, höjd 106, 84x48 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage,
479088
2017-08-22