Rullklaffsekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, dekor av inläggningar, 2 lådor, utdragbar, skinnklädd skiva, fack-/lådinredning, mässingsbeslag, hjultrissor, höjd 106, 84x48 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage,

479088

2017-08-22